Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Děti a animace

~ VÝLETY S DĚTMI ~

Království lesa atrakce u Stezky v korunách stromů Lipno

Svět pod hladinou - Wellness Hotel Frymburk

Je unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií.

Otevrírací doba: Po: 13:00 - 20:00, Út - So: 10:00 - 20:00, Ne: 09:00 - 19:00


HOPSÁRIUM - svět rodinné zábavy

Můžete se těšit na prolézací věž se skluzavkou skoro až do bazénu, střílecí děla a fontánu na pěnové míčky, nafukovací skluzavku, klokana se zavírací kapsou a batolecí koutek. Součástí Hopsária je bistro s občerstvením, také uzamykatelné skříňky. Otevřeno je denně od 10 do 19 hodin.  Za dobrého počasí se můžete těšit na druhou, venkovní část s adrenalinovou sjezdovkou pro nafukovací kruhy a dráhou pro šlapací auta, která jsou i pro dospělé. Vchod přímo do Aquaworldu Lipno nad Vltavou.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ Lipno nad Vltavou
První stezka korunami stromů v České republice nabízí návštěvníkům jedinečnou kombinaci zážitků. Stezka dlouhá 675 m je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera. Na stezce naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Z věže se vám naskytne fantastický výhled na téměř celou část Lipenského jezera, okolí Šumavy a Novohradské hory. Můžete vyzkoušet 11 adrenalinových zastávek, které jsou podél bezbariérové stezky vytvořeny. Vrcholným zážitkem je nejdelší suchý tobogán v České republice v celkové délce 52 metrů, který se vine středem věže. Díky své bezbariérové konstrukci je stezka vhodná pro všechny návštěvníky. Na stezku se dostanete lanovkou z Lipna nebo pěšky po sjezdovce, auto si můžete zaparkovat přímo u lanovky.

BOBOVÁ DRÁHA
Bobová dráha v Lipně nad Vltavou se řadí svoji délkou (1 km) i rozmanitostí (21 zatáček, 2 tunely a terénní zlomy) ke světové špičce. Na start dráhy, který je na kopci nad lipenským jezerem, se dostanete pomocí vleku. Dolů jedete nerezovým korytem na speciálních bobech, na kterých si sami regulujete rychlost pomocí páky. Děti od 3 let jezdí s rodiči, od 8 – 100 let  bobujete sami nebo ve dvojici. Celý areál je bezbariérový. Bobová dráha funguje za každého počasí.

POHÁDKOVÝ LES
V Hořicích u areálu „Pašijových her“ najdete rozhodně zajímavou aktivitu Pohádkovou rezervaci. Parta lidí kolem pana Ptáčka Vám a Vašim dětem rozhodně zpestří Váš pobyt v našem regionu. Budou se smát nejen Vaše děti, ale herci rozhodně rozesmějí i Vás. Pohádkové postavy: Bludička, Vodník, Čert, Divoký mužík, Červená Karkulka a průvodce pan Ptáček Vás provedou lesem a uvedou Vás do příběhu plného smíchu. Pohádkovou rezervaci můžete navštívit v hlavní sezóně v červenci a srpnu.

V červenci a srpnu pořádáme animační programy pro děti v angličtině, holandštině a němčině, vybrané týdny také v češtině. Pozdraví Vás také náš maskot žabák Frymba.

Dětská hřiště máme na obou stranách kempu, pro větší i menší děti a také dětské hřiště s malými tobogány, prolézačkou vláčkem, houpačkou ve tvaru pejska se 2 místy, a to vše na čistém nešpinícím písku vhodném pro nejmenší děti!

Vodní atrakce a trampolíny přímo na pláži!

 

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu